FORGOT YOUR DETAILS?

TORBA FİLTRE

TORBA FİLTRE

TORBA FİLTRE, hava filtrasyon sistemlerinde kullanılabilen bir filtre çeşididir. Filtredeki partikülleri yakalayarak ve havanın akmasına izin vererek çalışırlar. Bu, kir, toz ve partikül gibi istenmeyen kirleticilerin havadan çıkarılmasına yardımcı olur. TORBA FİLTRE oldukça uzun bir süredir piyasadadır ve farklı amaçlarla yaygın olarak kullanılırlar.

- Havanın daha temiz olması için pek çok partikülü filtreleme ile engeller.

- Torba filtrelerde tortu birikmesi nedeniyle tıkanmayı azaltır

- Sistemdeki tıkanmaları azaltarak bakım maliyetlerini düşürür

- Daha düşük pompa hızı nedeniyle enerji tüketimini azaltır

TORBA FİLTRE sadece iç mekanlar için değildir. Ayrıca dış mekanları da temiz ve kirden uzak tutmak için kullanılabilirler. TORBA FİLTRE, dış mekan kullanımı için en iyi olan naylon veya polyester gibi dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Aynı zamanda farklı malzemelerden üretilen modelleri de vardır.

TORBA FİLTRE Sistemi Nedir?

TORBA FİLTRE, endüstride bir gaz akımından partikülleri filtrelemek için kullanılan bir tür filtreleme sistemidir. Petrokimya, kimya, ilaç ve gıda endüstrileri gibi birçok endüstride bulunabilirler. TORBA FİLTRE, açılma boyutundan daha küçük partiküllere sahip malzeme ile doldurulmuş bir torba prensibini kullanarak çalışır. Parçacıklar torbanın içinde tutulur ve havaya ya da sıvıya karışması engellenir. Bu, torba boyunca belirli bir boyuta ulaştığında çökmesine neden olan bir basınç farkı oluşturarak yapılır. TORBA FİLTRE kullanmanın faydaları arasında düşük maliyet, kolay kurulum ve bakım, yüksek verimlilik ve uzun süre bakım gerektirmeyen çalışma yer alır.

TORBA FİLTRE Nerelerde Kullanılır?

Torbalı hava filtresi, çeşitli şekillerde kullanılabilen bir cihazdır. İnşaat, tarım ve madencilik sektörleri de dahil olmak üzere bir dizi endüstride kullanılırlar. İşçilere temiz hava sağlamak için bir endüstriyel alanlarda veya bir binanın yan tarafına bir torba hava filtresi takılabilir. Filtreler ayrıca konut binalarında ve ayrıca kiracıların erişebildiği otel ve motellerde yaygın olarak kullanılır. TORBA FİLTRE, kullanımlarını ve bakımlarını kolaylaştıran çok sayıda özellikle tasarlanmıştır. Hava akışını kısıtlamamaları için geniş açıklıkları vardır, bu da bölgede yüksek nem seviyeleri veya çok fazla toz olduğunda bile etkili bir şekilde çalışabilecekleri anlamına gelir.

TORBA FİLTRE İZMİR

TORBA FİLTRE İZMİR olarak firmamız torba filtre alanında bir çok çeşit ve modelle hizmet vermekteyiz torba filtreler gerek sanayi alanında gerek ise küçük işletmelerde de kullanılır.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR