FORGOT YOUR DETAILS?

POLYESTER TORBA FİLTRE

POLYESTER TORBA FİLTRE

POLYESTER TORBA FİLTRE, genellikle polyesterden yapılan bir kumaş filtre türüdür. Bu tip kumaş filtre, su filtreleme sistemlerinde, hava temizleyicilerinde ve diğer ticari uygulamalarda kullanılır. Sudaki bakterileri, virüsleri ve diğer kirleticileri gidermek için bir POLYESTER TORBA FİLTRE kullanılabilir. Ayrıca sudaki kiri ve tortuyu gidermeye ve sudaki bulanıklığı azaltmaya yardımcı olurlar. Bununla birlikte 1 mikrondan küçük partikülleri filtrelemede de etkilidirler. POLYESTER TORBA FİLTRE, içinde özel polyester filtre bulunan bir torbadır. Ortamdaki havayı filtrelemenize, temiz ve taze tutmanıza yardımcı olur. Bu ürünler, partikülleri ve diğer zararlı maddeleri havadan uzaklaştırmak için kullanılabilen bir filtre türüdür. En çok gıda endüstrisi ve ilaç gibi endüstrilerde kullanılır.

POLYESTER TORBA FİLTRE İZMİR

POLYESTER TORBA FİLTRE İZMİR diye aradığınız zaman karşınıza bir çok firma çıksa da Poyraz Filtre gerek malzeme kalitesi gerek ise fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR