FORGOT YOUR DETAILS?

PASLANMAZ TORBA FİLTRE

PASLANMAZ TORBA FİLTRE

Suyu filtrelemek ve tortuları gidermek için PASLANMAZ TORBA FİLTRE kullanılır. Gıda, ilaç, kozmetik gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadırlar. PASLANMAZ TORBA FİLTRE, sudaki tüm kirleri yakalamak için yüksek kaliteli paslanmaz çelik ağ kullanan bir tür su filtreleme sistemidir. Kum veya karbon filtreleri gibi diğer filtre türlerinden daha etkili olarak uzun süre kullanımı yapılabilir.
PASLANMAZ TORBA FİLTRE'nin ana özellikleri şunları içerir:
- Temizlemesi ve bakımı kolaydır;
- Bakteri ve yosun oluşumu riskini azaltır;
- Her yere kolayca kurulabilir;
- Tasarım, herhangi bir yüzeye delik açmaya gerek kalmadan kolay kurulum sağlar.
Tipik olarak suda bulunan partikül konsantrasyonunun geleneksel filtrelerin kapasitesini aştığı uygulamalarda kullanılır.

PASLANMAZ TORBA FİLTRE İZMİR

PASLANMAZ TORBA FİLTRE İZMİR denilince deneyimli ve uzman kadromuz ile üretimini yaptığımızı ve satışını yaptığımız torba filtreler alanında ürünlerimiz sektörde bulunan örneklerine göre hem kaliteli hem de daha uygun olmaktadır Poyraz Filtre farkı ile sizlerde bizlere gelin kaliteli ürünlerimizi inceleyin.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR