FORGOT YOUR DETAILS?

KOMPAKT FİLTRE

KOMPAKT FİLTRE

KOMPAKT FİLTRE, havadan kirleticileri çıkarmak için kullanılan bir filtre türüdür. Bu, insanların yaşam ve çalışma alanları için güvenli ve sağlıklı bir hava sağlamak amacıyla yapılabilir. Bu filtre türü tipik olarak hem biyolojik hem de kimyasal filtrasyon amaçlarıyla kullanılabilen ünitelerinde ve endüstriyel tesislerde bulunur. KOMPAKT FİLTRE özellikleri daha düşük basınç düşüşü, daha yüksek akış hızları ve daha yüksek ısı transfer hızlarını içerir. Bu, sürtünme kayıplarını azaltarak ve akış hızını artırarak sistemin verimliliğini artırmaya yardımcı olur. KOMPAKT FİLTRE, mümkün olduğunca küçük ve hafif olacak şekilde tasarlanmış bir hava filtresi türüdür. Genellikle sanayi alanlarında ve fabrikalarda kullanılırlar. Aynı zamanda endüstriyel alanlar için tasarlanan modellerinin kullanımı da yaygındır.

KOMPAKT FİLTRE Özellikleri

Kompakt bir hava filtresi, başta endüstriyel alanlar olmak üzere pek çok alanda kullanılabilir. Kompakt hava filtreleri dar alanlara sığacak şekilde tasarlanmıştır ve kolayca monte edilebilir. Geleneksel hava filtresinin yerine kullanılabilirler. Bir odadaki havadaki KOMPAKT FİLTRE, kapalı bir alandaki havayı temizlemek için kullanılan bir üründür. Firma ve fabrikalar, endüstriyel tesisler, hastaneler gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Kompakt bir filtrenin çalışması için herhangi bir elektrik veya su gerektirmez. Ayrıca filtreleri değiştirmeye gerek kalmadan uzun süre kullanılabilir. Kompakt filtreler, kullanıldığı yerden kolayca takılıp çıkarılabilmesi ve ayrıca yüksek filtrasyon verimine sahip olması ile öne çıkar.

KOMPAKT FİLTRE Kullanım Alanları Nelerdir?

KOMPAKT FİLTRE birçok farklı alanda kullanım için uygun olması ile ön plana çıkar. Genel olarak hassas filtrelemeye ihtiyaç duyulan alanlar için son derece idealdir. Hastaneler bu kapsamda en fazla kullanım yapılan yerler içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda KOMPAKT FİLTRE kullanımının endüstriyel alanlarda da sık yapıldığını söylemek mümkündür. İlaç fabrikaları ve benzeri alanlarda da kaliteli bir filtrelemeye ihtiyaç duyulur. Bu kapsamda da kompakt filtrelerin kullanımı yapılıyor. Ticari alanlarda kullanılması gereken hassas filtrelerden birisidir. Yüksek hava debisinde basınç kaybının düşük olmasını sağlayan bir yapısı vardır. Bu filtreler genel olarak ön filtrasyon sonrası ikinci filtreleme aşamasında kullanılan ürünler olarak gösterilebilir.

KOMPAKT FİLTRE İZMİR

KOMPAKT FİLTRE İZMİR olarak firmamız filtre üretimi ve satışı konusunda uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile hizmet vermektedir KOMPAKT FİLTRE endüstriyel alanda sıklık ile kullanılır ve ihtiyaç duyulur.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR