FORGOT YOUR DETAILS?

KARTUŞ FİLTRE

KARTUŞ FİLTRE

KARTUŞ FİLTRE, su arıtma işleminde asılı kalan partikülleri ve bakterileri uzaklaştırmak için kullanılabilen bir üründür. KARTUŞ FİLTRE, giriş noktası ile son boşaltma noktası arasına sıralı olarak yerleştirilebilen bir üründür. Filtre, sudaki asılı parçacıkları, tortuları ve bakterileri çıkarmak için tasarlanmış bir dizi kartuş kullanır. Filtre tipik olarak endüstriyel ölçekli bir su arıtma sisteminin parçası olarak kurulur. Ürünler, sudaki kirleri gidermek için kartuş kullanan bir tür su filtresidir. Bu filtreler genellikle ticari su sistemlerine ve gerekli olması halinde yaşam alanlarına takılır. KARTUŞ FİLTRE, bakteri, kist, tortu, pas, kimyasallar ve diğer partiküller gibi yabancı maddeleri temizleyerek içme suyunu temizleyen ve arıtan kompakt, kurulumu kolay bir filtredir.

KARTUŞ FİLTRELERİN Özellikleri Nelerdir?

Ürün özellikleri markaya göre değişebilir ancak genellikle klor ve organik bileşikleri çıkarmak için aktif karbon bloğu, kurşun ve bakır gibi ağır metalleri çıkarmak için iyon değiştirme reçinesi, demir gibi çözünmüş katıları çıkarmak için iyon değiştirme reçinesi içerir. Aynı zamanda manganez, nitratlar veya nitritler gibi diğer kirleticilere ek olarak benzen veya pestisitler gibi uçucu organiklerin çıkarılması için granüler bir aktif karbon bloğu içerebilir. KARTUŞ FİLTRE hem büyük hem de küçük parçacıkları sudan çıkarmak için kartuşları kullanan bir tür su filtreleme sistemidir. KARTUŞ FİLTRE, içme suyu, yüzme havuzları, akvaryumlar ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilir. Tipik olarak su kaynağının yakınına kurulur ve bir pompaya veya dış mekan musluğuna bağlanabilir.

KARTUŞ FİLTRELERİN Kullanım Amacı

Bir KARTUŞ FİLTRE kullanımı, ne için kullanıldığına bağlı olarak değişebilir. Örneğin, içme suyu için kullanıyorsanız, sudaki yaprak ve kir gibi daha büyük parçacıkları temizleyecektir. Yüzme havuzları için kullanıyorsanız, havuzun yüzeyinden klor gibi daha küçük parçacıkları kaldıracaktır. Ürün, filtreden su çekerek ve ardından diğer ucundan temiz su bırakarak çalışır. Evler, okullar, hastaneler, restoranlar, oteller ve ofisler gibi çeşitli yerlere kurulabilir. Kartuş filtre modellerinin yüksek kaliteli filtrasyon seviyeleri, düşük bakım ihtiyaçları, kolay kurulum ve kullanım gibi çok çeşitli özelliklere sahip olduğu bilinir.

KARTUŞ FİLTRE İZMİR

KARTUŞ FİLTRE  su arıtma sistemlerinde özelik ile kullanılır havada asılı kalan zararlı bakterileri yakalar bu sayede hijyenik ve güvenilir bir suya sahip olursunuz KARTUŞ FİLTRE İZMİR denildiği zaman Poyraz Filtre ön plana çıkmaktadır

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR