FORGOT YOUR DETAILS?

HEPA FİLTRE

HEPA FİLTRE, havadaki büyük partikülleri uzaklaştıran bir tür hava filtresidir. Hastaneler, evler, ofisler, okullar ve daha fazlası gibi birçok farklı endüstride ve yerde kullanılırlar. Hepa filtreler havadan toz, kir, küf sporları, bakteri ve virüs gibi partikülleri uzaklaştırmak için kullanılır. Kokuları ve kimyasal dumanları azaltmak için de kullanılabilirler. Havadaki virüs, bakteri ve diğer zararlı partiküllerin miktarını azaltmak için farklı alanlarda tercih ediliyor. İnsanları zararlı maddeleri solumaktan korumak için kuruldukları evlerde ve işyerlerinde bulunabilirler. HEPA FİLTRE modelleri öncelikle havadaki sağlık sorunlarına yol açabilecek veya insanları hasta edebilecek partikülleri filtreleyerek havayı temizler. Ayrıca kokuları azaltır ve iç mekan hava kirliliğini önlemeye yardımcı olurlar.

Hepa Filtrelerin Özellikleri Nelerdir?

HEPA FİLTRE genellikle evlerde havadaki partikülleri filtrelemek için kullanılır. Ayrıca hastaneler, okullar ve fabrikalar gibi endüstriler tarafından havadaki zararlı parçacıkları azaltmak için kullanılırlar.

HEPA FİLTRE özellikleri şunları içerir:

- Hepa filtrenin montajı ve bakımı kolaydır

- Filtre uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

- Düşük enerji tüketimine sahiptir

- Temizlemesi de kolaydır

Hepa filtre, hastalık ve sorunlara neden olabilecek partikülleri uzaklaştırır. Ayrıca tozu, alerjenleri, bakterileri, virüsleri ve diğer zararlı partikülleri de yok eder. Filtreler, tüm ev veya tüm bina hava filtreleme sistemlerine dahil edilebilir. Bu filtreler havadaki birçok zararlı maddeyi filtreleyerek ön plana çıkar. Bu kapsamda da son derece kullanışlıdır.

HEPA FİLTRELER Nasıl Kullanılır?

HEPA FİLTRE havadaki istenmeyen partikülleri ve kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır. Evlerde, ofislerde ve hastanelerde bulunabilirler. HEPA FİLTRE, evinizi veya ofisinizi temiz ve sağlıklı tutmanın harika bir yoludur. Toz akarları ve polen gibi alerjenlerin havasını filtreledikleri için geceleri daha iyi uyumanıza da yardımcı olabilirler.

HEPA FİLTRE farklı kullanım alanları için kullanışlı hale getiren birçok farklı özelliğe sahiptir. Bazı özellikler; havadaki partikülleri temizler, havadaki kimyasal gazları uzaklaştırır, odadaki nem seviyelerini kontrol etmeye yardımcı olur. Hepa filtre, bu kapsamda en fazla tercih edilen filtre modelleri içerisinde yer alıyor. Kalitesi ve uzun kullanım ömrü ile öne çıkar.

HEPA FİLTRE İZMİR

HEPA FİLTRELER yapısı ve özellikleri ile havada bulunan kimyasal ve zararlı gazları uzaklaştırmaktadır bu sebep ile endüstriyel alanlarda sıklık ile kullanılır HEPA FİLTRE İZMİR olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR