FORGOT YOUR DETAILS?

HAVALANDIRMA FİLTRESİ

HAVALANDIRMA FİLTRESİ

HAVALANDIRMA FİLTRESİ Hava kirliliğini önlemek ve iç ortam havasının kalitesini artırmak için havalandırma filtreleri kullanılır. Havadaki kirleticileri giderir ve sağlıklı bir çevrenin korunmasına yardımcı olurlar. Bir havalandırma filtresi genel olarak üç şekilde yardımcı olabilir:

- Toz, polen, küf sporları, evcil hayvan kepeği ve duman gibi kirleticileri filtreleyerek partiküllerin evinize girmesini engeller.

- Bataryalarda biriken tozu temizleyerek ısıtma veya soğutma sisteminizi temiz tutar.

- Odadaki alerjenleri ve toksinleri uzaklaştırarak iç ortam havasının kalitesini artırmaya yardımcı olur.

HAVALANDIRMA FİLTRESİ , bir binaya giren havadaki partikülleri ve gazları gidermeye yardımcı olan bir filtre türüdür. Duvar, tavan veya yerden havalandırma şeklinde monte edilebilir. Yani duvar, tavan veya zemin menfezi şeklinde monte edilirler. HAVALANDIRMA FİLTRELERİ , iç mekanlardaki tozu, alerjenleri ve kirleticileri azaltmaya yardımcı olur.

HAVALANDIRMA FİLTRELERİ Ne İşe Yarar?

Havalandırma filtreleri, evinizdeki veya ofisinizdeki toz ve alerjenleri azaltmak, gaz kaynağınızdaki benzen gibi toksik kimyasalları filtrelemek veya fermantasyon süreçleriyle üretilen CO2 gazını çıkarmak gibi çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Havalandırma filtresi, binalardaki hava kirleticileri ve partikül maddeleri havadan çıkarmak için tasarlanmış bir üründür. Bu kirleticilerin binaya girmesini engelleyen bir bariyer oluşturarak zararlı partikülleri de filtreleyerek çalışır. Havalandırma filtreleri okullar, hastaneler ve ofisler gibi yerlerde bulunabilir. Havadan zararlı partiküllerin uzaklaştırılması amacıyla binaların havalandırma sistemine monte edilirler. Bu filtreler elektrikli veya pille çalışan cihazlarla birlikte olabilir ve kendi kendini temizleme, yüksek verimlilik ve düşük bakım maliyetleri gibi özelliklerle birlikte gelir. İnsanların okulda veya iş günlerinde temiz hava solumasını sağlamak istendiğinden, havalandırma filtreleri daha popüler hale geliyor.

Havalandırma Filtreleri Nereye Takılır?

HAVALANDIRMA FİLTRELERİ , hava kirleticilerinin havadan uzaklaştırılmasına yardımcı olmak için bir havalandırma sistemine takılan bir filtre olarak gösterilebilir. HAVALANDIRMA FİLTRESİ , insanların zararlı kimyasalları, dumanları ve partikülleri solumasını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca evinize veya ofisinize giren toz, polen ve diğer alerjenlerin miktarını azaltmaya yardımcı olurlar. Farklı yapılarda ve sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanan birçok HAVALANDIRMA FİLTRESİ bulunuyor. İhtiyaç ve kullanım alanı doğrultusunda birçok model tercih edilebilir.

HAVALANDIRMA FİLTRESİ İZMİR

Havalandırma filtreleri durumu ve kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir öncelik olarak endüstriyel alandaki havalandırma filtreleri bir kafe ortamında kullanılan havalandırma filtrelerine göre değişiklik göstermektedir HAVALANDIRMA FİLTRESİ İZMİR firmaları arasında olarak en doğru kararı seçin Poyraz Filtre.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR