FORGOT YOUR DETAILS?

F7 TORBA FİLTRE

F7 TORBA FİLTRE

Torba filtre modelleri içerisine yer alan F7 TORBA FİLTRE , ikinci kademe toz tutucu filtreler olarak kullanılır. Yüksek toz tutma kapasitesi ve verimliliği ile ön plana çıkar. Özellikle yıkanabilir olması ile de uzun süre kullanım için uygundur. Filtre, tüm yüzey alanında en iyi şekilde yararlanılması için özel olarak tasarlanmıştır. Üç katlı sentetik filtre malzemesinden üretilerek üstün bir filtreleme sağlanır. Aynı zamanda F7 TORBA FİLTRE, ihtiyaca göre her ölçüde üretilebilen bir üründür. Yüksek performans gösteren bir ürün olarak öne çıkar. Ticari alanlardan hastanelere kadar pek çok alanda kullanılabilir.

F7 TORBA FİLTRE İZMİR

F7 TORBA FİLTRE İZMİR denildiği zaman en uygun fiyatlar ile Poyraz Filtre İzmir ve tüm Türkiye de hizmet vermekteyiz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her daim ilk sırada yer almaktadır ve bu sayede sunduğumuz her üründe kaliteli hizmet vermekteyiz.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR