FORGOT YOUR DETAILS?

ELYAF FİLTRE

ELYAF FİLTRE

ELYAF FİLTRE, havada bulunan yabancı maddeleri uzaklaştıran bir cihazdır. Tipik olarak, doğal veya sentetik liflerden yapılmış bir elek veya filtrelere sahiptir. Havayı temizlemek için farklı filtreleme sistemlerinde kullanılabilir. ELYAF FİLTRE, hava ve gazdan istenmeyen partikülleri uzaklaştırmak için kullanılır. Ayrıca boya kurutma, püskürtme gibi birçok farklı endüstriyel süreçte kullanılırlar. ELYAF FİLTRE, partikülleri havadan çıkarmak için çeşitli farklı tipte modelleri ile kullanır. Elyaf filtrelerin ana özellikleri, yüksek basınçlı hava akışlarını işleme kabiliyetinin yanı sıra büyük hacimli tozları ve partikülleri kolayca tıkanmadan işleme kabiliyetini içerir. Bu kapsamda farklı alanlarda daha temiz hava elde etmek için elyaf filtre yaygın olarak kullanılır.

ELYAF FİLTRELER Neden Kullanılır?

Elyaf filtreler genellikle endüstriyel ortamlarda, partiküllerin havadan veya gazdan uzaklaştırılmasının gerekli olduğu yerlerde kullanılır. Elyaf hava filtreleri, havadaki zararlı partikülleri gidermek için doğal liflerden yapılmış bir filtre kullanan bir tür hava temizleyicisidir. İç ortamdan toz, polen, evcil hayvan kepeği, küf sporları ve diğer havadaki partikülleri temizlemek için etkilidir. Ayrıca uçucu organik bileşikleri (VOC'ler) ve diğer kirleticileri azaltarak iç mekan havasının kalitesini iyileştirdiği bilinir. Elyaf filtre genel olarak, havadaki partikülleri yakalayan ve onları bir torba veya kap içinde tutan bir cihazdır. Havadan toz ve diğer kirleticileri uzaklaştırmak için kullanılır. Verimli, etkili ve düşük maliyetli oldukları için elyaf hava filtrelerinin kullanımı yıllar içinde artmaktadır. Ayrıca çevre dostudurlar çünkü insanlara zararlı olabilecek partikülleri hapsederler.

ELYAF HAVA FİLTRELERİ

ELYAF HAVA FİLTRELERİ, havayı temizlemenin harika bir yoludur. Kimyasal veya benzeri şeyler kullanmazlar, bunun yerine kir ve tozu dışarıdan çekerek ve bir filtreden dışarı atarak çalışırlar. ELYAF HAVA FİLTRELERİ modelleri, ekonomik, temizlemesi kolay ve havadaki partikülleri temizlemede etkili oldukları için son derece kullanışlıdır. Genel olarak kimyasal bağlayıcı kullanmadan üretilmesi ile ön plana çıkar. Aynı zamanda ELYAF HAVA FİLTRELERİ, şartlı olarak geri dönüştürmeye uygundur. Kullanıcının ve kullanım alanın ihtiyacında göre farklı boyutlarda üretilebilir. Neme dirençli, sıcaklığa dayanıklı ve alevlenmeye karşı da korumalıdır. Bu özellikleri ile son derece kalitelidir.

ELYAF FİLTRE İZMİR

ELYAF FİLTRE İZMİR diye aradınız zaman bir çok firma çıksa da ortaya Poyraz Filtre sizlere istediğiniz kaliteye sahip ve uygun fiyatlı elyaf filtreleri bizlerde bulabilirsiniz.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR