FORGOT YOUR DETAILS?

BEZ TORBA FİLTRE

BEZ TORBA FİLTRE

BEZ TORBA FİLTRE, havadaki partikülleri uzaklaştırmak için bez astarlı ve filtreli torbalardır. Zararlı kirleticilere karşı ek bir koruma katmanı görevi görürler.

BEZ TORBA FİLTRE özellikleri:

  • İhtiyaca göre her boyutta üretilebilir.
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
  • Kullanımı çok kolaydır ve kullanım öncesi herhangi bir montaj gerektirmez.

BEZ TORBA FİLTRE, havadaki toz, polen ve diğer parçacıkları filtrelemek için kullanılabilen yeniden kullanılabilir bir torbadır. Pamuktan veya diğer doğal elyaftan yapılmıştır, yani plastik torbalardan daha çevre dostudur. BEZ TORBA FİLTRE, yemek servisi ve imalat gibi farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hastanelerde, okullarda ve ofislerde de kullanılabilirler. Özellikle üretim sektöründeki firmalar, hammaddeden çıkan toz ve benzeri şeyleri bu filtreler ile tutar ve ayırır.

BEZ TORBA FİLTRE İZMİR

BEZ TORBA FİLTRE İZMİR denilince firmamız uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile hizmet vermekteyiz torba filtreler havada bulunan partekülleri toplama özelliği ile en çok tercih edilen torba filtre çeşitleri arasında yer almaktadır.

Poyraz Filtre San. ve Tic. Limited Şirketi sektörel uzmanlığıyla ve deneyimiyle yıllardır havalandırma, klima sistemleri, hastane ve temiz odalar da kullanılan filtreleri ve özel üretim filtreleri üretmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon

E-Posta

TOP
tr_TR